Вивчення будь-якої мови рано чи пізно приводить до однієї й тої ж точки — говоріння. Комунікативна — одна з основних, першочергових, функцій мови. Придивіться, як починає говорити дитина: спочатку малеча засвоює слова, які потрібні для того, щоб отримати бажане. Потім навчається називати звичні речі, які оточують її, поступово розширюючи словниковий запас. І тільки навчившись добре говорити, ми йдемо у школу та дізнаємося про те, що мова має певні правила.
Звернувшись у будь-яку школу з вивчення іноземної мови, ви отримаєте наполегливу рекомендацію відвідувати розмовні клуби і у будь-який спосіб — із помилками та обмеженим словниковим запасом — починати говорити. Так само і з переходом на українську.
Мільйони українців вивчали мову ще в школі, пам’ятають, що таке підмет та присудок, та на яке запитання відповідають слова в орудному відмінку. Але чому ж частина з них не може вільно говорити? Саме брак розмовної практики та невеликий, або непрактичний, словниковий запас є тим фактором, який гальмує легке та невимушене користування мовою.
Розмовні гуртки у «Теревениці» — це не лише місце, де кожен може спілкуватися, не боячись помилок, а й щоразу — нові слова у вашому мовному арсеналі, які точно знадобляться у повсякденному житті.